H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

 Úvod Produkty Aktuality Soutěž Reference Kontakt
 
Prázdninová sleva Herbol - Offenporig

Prázdninová sleva Herbol - Offenporig

Chataři a chalupáři pozor! Již se vám nechce stále dokola natírat Vaše dřevěné štíty lacinými lazurami, které však vydrží sotva jeden dva roky?

Od 20.června 2018 nabízíme všem zájemcům vynikající lazuru Offenporig Pro-Décor se slevou 6 %!

Akce se týká všech 15 odstínů včetně speciálně tónovaných, běží ve všech velikostech (0,75 L, 2,5 L, 5 L) a trvá do 31.července 2018.

 

 

 

 

Jarní fasádní sleva Herbol

Jarní fasádní sleva Herbol

V květnu začínají opravy fasád. Proto i my vám vycházíme vstříc, a u veškerých
fasádních barev Herbol jsme se rozhodli Vám nabídnout doplňkovou

slevu  10%

přičtenou k Vašim dosavadním odběratelským slevám!  Akce se konkrétně týká těchto produktů:  

Tedy kdo má např. trvalou slevu 12 %, dostane na fasády 22 %!
A pokud jste zatím žádnou slevu neměli? Potom obdržíte na Vaši objednávku právě oněch 10%! 

Akce probíhá od 1. května do 30. června 2018, barvy dopravujeme na Vaši stavbu do 48 hodin, fasádní vzorky jsou bezplatné.

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.

Fasádní silikátová barva v novém

Fasádní silikátová barva v novém

Především pro účely památkové péče slouží čistě silikátová barva Herbol Silikat-Fassadenfarbe. Odpovídá normě DIN 18363, je extrémně prodyšná, s minimálním obsahem disperzních přísad.     

Od května 2017 byla doplněna novými tónovaími bázemi ve stejné kvalitativní úpravě. Báze umožňují rychlé tónování v tisících odstínech na míchacích strojích Herbol Mineral-Color pomocí čistě minerálních pigmentů. Fasády tak dosahují nejvyšší odolnosti proti UV-záření, která je v současnosti možná.

Zatímco bílá verze barvy zůstala nadále v oválných baleních 12,5 L, báze jsou nyní v  kulatých nádobách o objemu 1 L, 5 L a nově 15 L. První významnou akcí, kde byly nové báze použity, se stala rekonstrukce fasád obchodního komplexu Palladium v centru Prahy.

Jubilejní Jizerská 50

Jubilejní Jizerská 50

Nezvyklé překvapení najdou v únoru účastníci 50.Jizerské padesátky ve svém startovním balíčku – štětec se slevovou poukázkou na špičkové barvy – německý HERBOL nebo švédský COLOREX. A čeští vítězové jednotlivých závodů obdrží jako prémii poukazy na barvy v hodnotě až 10.000,- Kč. Tato nabídka může každému závodníkovi výrazně pomoci vylepšit vzhled jeho rodinného domu, bytu či chalupy!

Ale ono to spojení lyží a barev zas až tak překvapivé není. Ing.Michal Čech, majitel velkoobchodu H-COLOR s.r.o., který HERBOL i další značky dováží, jel svoji první Jizerskou padesátku již v roce 1980, a brzy zde absolvuje svůj 30. start. Jak sám říká: “Vždy jsem obdivoval elitní borce jako byli Beran, Böhm nebo Šikolová, později potom Šimon, Bečvář nebo nyní Standa Řezáč, kteří již přebírali poháry v cíli, zatímco já se teprve hrabal do smědavského kopce. Říkal jsem si, že by bylo fajn si s nimi popovídat o životě ve stopě a pověsit si na chalupě na zeď společnou fotku. Co se nepodařilo před lety, tak si doufejme splním nyní při předávání cen a následně při konzultacích s výběrem barev. A protože na druhé straně není fér, aby za svůj souboj s tratí byl odměněn jen někdo, bude mít možnost si v příštím roce pořídit tyto špičkové barvy za super cenu každý účastník závodů. To je můj dárek Jizerské k jejímu padesátiletému jubileu.“

Úvodní foto: Nejlepší česká lyžařka Kateřina Smutná - hlavní favorit na barevnou odměnu mezi ženami?


celý článek
Interiérový HERBOPLUS již od 598,- Kč

Interiérový HERBOPLUS již od 598,- Kč

Dobrá zpráva pro rok 2017! Výrobce snížil cenu malířské barvy Herboplus o více jak 10 %. To umožňuje nastavit novou cenu pro paletový odběr (od 12 ks balení 12,5 L) na vynikajících 598,- Kč/bal. + DPH.

Cena platí pro vlastní odběr ze skladů H-Color v Praze a v Brně, další firemní slevy již nelze aplikovat. Snížena byla rovněž cena pro kusový prodej jednotlivých balení.

Nová úprava vstupuje v platnost dnem 5.ledna 2017.

Nové prodejny Herbolu - léto 2016

Nové prodejny Herbolu - léto 2016

154179.188x188AAA Barvy

kvh_1

V letošním roce byla navázána spolupráce s velkoobchodní firmou ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o., dodavatelem rozsáhlého sortimentu dřevěných prvků (palubky, latě, hranoly atd.). Firma ve svých 9 kamenných prodejnách (tři na okraji Prahy, pět v severních a východních Čechách a jedna na severní Moravě) nabízí od léta lazury Herbol Offenporig a vybrané oleje Scandiccare. Barvy koupíte jak přímo na prodejnách (kontakty viz Seznam prodejců Herbol), tak i přes e-shop Artisanu www.levne-barvy-laky.cz.

K dalšímu posílení Herbolu došlo i v krajském městě Plzni, kde nabízí nově lazury Offenporig a barvy na okna Venti 3 Plus prodejna AAA Barvy s.r.o., Karlovarská 30. Prodejna má otevřeno v pracovní dny od 7-17 hod., navíc pro ty co nestihnou i v sobotu dopoledne. Parkování je bezproblémové přímo před obchodem.

Ukončena byla naopak spolupráce s firmou Barvy, laky – Groh s.r.o., Holín u Jičína. Dosavadní odběratelé lazur je mohou nyní zakoupit přímo v nedalekém Jičíně v prodejně ARTISAN, Dělnická 395, tel. 724 817 610.

Novinka - lazura<br />Offenporig Aqua

Novinka - lazura
Offenporig Aqua

Univerzálně použitelná vodouředitelná lazura na dřevo ve vnitřním i vnějším prostředí. Je vhodná pro nátěry na všechny objemově stálé i nestálé dřevěné dílce. Je lehce zpracovatelná, po vyschnutí pololesklá. Pojivem je směs alkydových a akrylových pryskyřic. Hlavní výhodou je minimální zápach při práci v interiéru.

Spotřeba: 85 ml/m2 pro jeden nátěr
Balení: 1,0 L, 2,5 L
Odstín: 15 přírodních tónů od bezbarvé po černou podle vzorkovnice Offenporig Pro-Décor.
Pastelové odstíny v mnoha desítkách odstínů podle přání zákazníků.
Nanášení: štětcem.

Schnutí:
- odolný proti prachu za 30 min.
- na otěr za 3 hod.
- přetíratelný za 6 hod.
- proschlý za 24 hod.
Ředidlo: voda

Vzorkovnice Offenporig

Technický list (PDF)
Bezpečnostní list (PDF)

Koupit Offenporig Aqua

Nový Herbol v Českých Budějovicích

Nový Herbol v Českých Budějovicích

Máme dobrou zprávu pro všechny odběratele Herbolu v jihočeské metropoli. Po dohodě s velkoobchodem Bohemia Color (www.bohemiacolor.cz) je od počátku července na prodejně v Husově 23 k dispozici kompletní výběr lazur Offenporig, jakož i penetrace Bläueschutzgrund a barva na okna Venti 3Plus.

 

Takže všichni, kdo byli dříve zvyklí nakupovat v Dobrovodské ul., přesměrujte se do Husovy 23!

Offenporig zvítězil v nezávislém testu kvality

Offenporig zvítězil v nezávislém testu kvality

V uplynulých měsících jsme nechali provést ve zkušebně SYNPO a.s. Pardubice testy simulovaného stárnutí čtyř vzorků lazur. V průběhu testů v délce 1000 hodin probíhal normovaný osvit UV-lampou spolu se střídavým vlhčením a sušením vzorků. Testy odpovídají zhruba 3–4letému namáhání vzorků v reálných středoevropských podmínkách.

Ze zkoušek vyšla jednoznačně nejlépe lazura Herbol-Offenporig Pro-Décor ZQ, která na rozdíl od ostatních vzorků prakticky nejevila známky povrchového křídování, a potvrdila tak účinnost svého patentovaného UV - filtru. Podle závěrečného vyhodnocení ji lze považovat za současnou kvalitativní špičku na českém trhu.

synpo_2-jpg-jpg.jpgsynpo_1-jpg-jpg.jpg

Zpráva ve formátu PDF