H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex

 Úvod Produkty Aktuality Soutěž Reference Kontakt
 
Novinka - Herbol 30 L malířina!

Novinka - Herbol 30 L malířina!

Pro zimní malířskou sezónu nabízíme novinku - barvu Herbol Profi DIN Weiss. Barva je podobná oblíbenému Herboplusu, je matná, vodouředitelná, s výbornou bělostí a kryvostí. Navíc je zhruba o 10 % levnější, a pro rozsáhlé objektové akce má k dispozici kromě obvyklých 12,5 L nově i balení 30 litrů (= 47 kg).

Pokud byste chtěli nakoupit tuto barvu extra výhodně, využijte "půlpaletovou" cenu - při odběru 5 ks Vás přijde každé balení jen na 1241,- Kč. Cena je bez DPH, platí pro vlastní odběr ze skladu v Praze nebo Brně, a nelze na ni již uplatnit žádné další firemní slevy.

Fasádní silikátová barva v novém

Fasádní silikátová barva v novém

Především pro účely památkové péče slouží čistě silikátová barva Herbol Silikat-Fassadenfarbe. Odpovídá normě DIN 18363, je extrémně prodyšná, s minimálním obsahem disperzních přísad.     

Od května 2017 byla doplněna novými tónovaími bázemi ve stejné kvalitativní úpravě. Báze umožňují rychlé tónování v tisících odstínech na míchacích strojích Herbol Mineral-Color pomocí čistě minerálních pigmentů. Fasády tak dosahují nejvyšší odolnosti proti UV-záření, která je v současnosti možná.

Zatímco bílá verze barvy zůstala nadále v oválných baleních 12,5 L, báze jsou nyní v  kulatých nádobách o objemu 1 L, 5 L a nově 15 L. První významnou akcí, kde byly nové báze použity, se stala rekonstrukce fasád obchodního komplexu Palladium v centru Prahy.

Jubilejní Jizerská 50

Jubilejní Jizerská 50

Nezvyklé překvapení najdou v únoru účastníci 50.Jizerské padesátky ve svém startovním balíčku – štětec se slevovou poukázkou na špičkové barvy – německý HERBOL nebo švédský COLOREX. A čeští vítězové jednotlivých závodů obdrží jako prémii poukazy na barvy v hodnotě až 10.000,- Kč. Tato nabídka může každému závodníkovi výrazně pomoci vylepšit vzhled jeho rodinného domu, bytu či chalupy!

Ale ono to spojení lyží a barev zas až tak překvapivé není. Ing.Michal Čech, majitel velkoobchodu H-COLOR s.r.o., který HERBOL i další značky dováží, jel svoji první Jizerskou padesátku již v roce 1980, a brzy zde absolvuje svůj 30. start. Jak sám říká: “Vždy jsem obdivoval elitní borce jako byli Beran, Böhm nebo Šikolová, později potom Šimon, Bečvář nebo nyní Standa Řezáč, kteří již přebírali poháry v cíli, zatímco já se teprve hrabal do smědavského kopce. Říkal jsem si, že by bylo fajn si s nimi popovídat o životě ve stopě a pověsit si na chalupě na zeď společnou fotku. Co se nepodařilo před lety, tak si doufejme splním nyní při předávání cen a následně při konzultacích s výběrem barev. A protože na druhé straně není fér, aby za svůj souboj s tratí byl odměněn jen někdo, bude mít možnost si v příštím roce pořídit tyto špičkové barvy za super cenu každý účastník závodů. To je můj dárek Jizerské k jejímu padesátiletému jubileu.“

Úvodní foto: Nejlepší česká lyžařka Kateřina Smutná - hlavní favorit na barevnou odměnu mezi ženami?


celý článek
Interiérový HERBOPLUS již od 598,- Kč

Interiérový HERBOPLUS již od 598,- Kč

Dobrá zpráva pro rok 2017! Výrobce snížil cenu malířské barvy Herboplus o více jak 10 %. To umožňuje nastavit novou cenu pro paletový odběr (od 12 ks balení 12,5 L) na vynikajících 598,- Kč/bal. + DPH.

Cena platí pro vlastní odběr ze skladů H-Color v Praze a v Brně, další firemní slevy již nelze aplikovat. Snížena byla rovněž cena pro kusový prodej jednotlivých balení.

Nová úprava vstupuje v platnost dnem 5.ledna 2017.

Nové prodejny Herbolu - léto 2016

Nové prodejny Herbolu - léto 2016

154179.188x188AAA Barvy

kvh_1

V letošním roce byla navázána spolupráce s velkoobchodní firmou ARTISAN DŘEVOPRODEJ s.r.o., dodavatelem rozsáhlého sortimentu dřevěných prvků (palubky, latě, hranoly atd.). Firma ve svých 9 kamenných prodejnách (tři na okraji Prahy, pět v severních a východních Čechách a jedna na severní Moravě) nabízí od léta lazury Herbol Offenporig a vybrané oleje Scandiccare. Barvy koupíte jak přímo na prodejnách (kontakty viz Seznam prodejců Herbol), tak i přes e-shop Artisanu www.levne-barvy-laky.cz.

K dalšímu posílení Herbolu došlo i v krajském městě Plzni, kde nabízí nově lazury Offenporig a barvy na okna Venti 3 Plus prodejna AAA Barvy s.r.o., Karlovarská 30. Prodejna má otevřeno v pracovní dny od 7-17 hod., navíc pro ty co nestihnou i v sobotu dopoledne. Parkování je bezproblémové přímo před obchodem.

Ukončena byla naopak spolupráce s firmou Barvy, laky – Groh s.r.o., Holín u Jičína. Dosavadní odběratelé lazur je mohou nyní zakoupit přímo v nedalekém Jičíně v prodejně ARTISAN, Dělnická 395, tel. 724 817 610.

Novinka - lazura<br />Offenporig Aqua

Novinka - lazura
Offenporig Aqua

Univerzálně použitelná vodouředitelná lazura na dřevo ve vnitřním i vnějším prostředí. Je vhodná pro nátěry na všechny objemově stálé i nestálé dřevěné dílce. Je lehce zpracovatelná, po vyschnutí pololesklá. Pojivem je směs alkydových a akrylových pryskyřic. Hlavní výhodou je minimální zápach při práci v interiéru.

Spotřeba: 85 ml/m2 pro jeden nátěr
Balení: 1,0 L, 2,5 L
Odstín: 15 přírodních tónů od bezbarvé po černou podle vzorkovnice Offenporig Pro-Décor.
Pastelové odstíny v mnoha desítkách odstínů podle přání zákazníků.
Nanášení: štětcem.

Schnutí:
- odolný proti prachu za 30 min.
- na otěr za 3 hod.
- přetíratelný za 6 hod.
- proschlý za 24 hod.
Ředidlo: voda

Vzorkovnice Offenporig

Technický list (PDF)
Bezpečnostní list (PDF)

Koupit Offenporig Aqua

Nový Herbol v Českých Budějovicích

Nový Herbol v Českých Budějovicích

Máme dobrou zprávu pro všechny odběratele Herbolu v jihočeské metropoli. Po dohodě s velkoobchodem Bohemia Color (www.bohemiacolor.cz) je od počátku července na prodejně v Husově 23 k dispozici kompletní výběr lazur Offenporig, jakož i penetrace Bläueschutzgrund a barva na okna Venti 3Plus.

 

Takže všichni, kdo byli dříve zvyklí nakupovat v Dobrovodské ul., přesměrujte se do Husovy 23!

Offenporig zvítězil v nezávislém testu kvality

Offenporig zvítězil v nezávislém testu kvality

V uplynulých měsících jsme nechali provést ve zkušebně SYNPO a.s. Pardubice testy simulovaného stárnutí čtyř vzorků lazur. V průběhu testů v délce 1000 hodin probíhal normovaný osvit UV-lampou spolu se střídavým vlhčením a sušením vzorků. Testy odpovídají zhruba 3–4letému namáhání vzorků v reálných středoevropských podmínkách.

Ze zkoušek vyšla jednoznačně nejlépe lazura Herbol-Offenporig Pro-Décor ZQ, která na rozdíl od ostatních vzorků prakticky nejevila známky povrchového křídování, a potvrdila tak účinnost svého patentovaného UV - filtru. Podle závěrečného vyhodnocení ji lze považovat za současnou kvalitativní špičku na českém trhu.

synpo_2-jpg-jpg.jpgsynpo_1-jpg-jpg.jpg

Zpráva ve formátu PDF